Wysokiej jakości oleje przekładniowe

Jednym z fantastycznych produktów dostępnych na naszej stronie są oleje przekładniowe. Produkowane są one z doskonałej jakości składników i powstają z ramienia specjalistów. Dzięki temu decydując się na zakup oleju przekładniowego w sklepie Fehchem masz pewność, że dokonujesz słusznego i odpowiedzialnego wyboru. Nasze oleje przekładniowe wyróżniają się wysokim poziom ochrony przez zużyciem, zapobiegają zatarciom, mają długą żywotność oraz nadają się do stosowania w wielu rodzajach maszyn i urządzeń. Nie warto kupować olejów i innych specyfików w niepewnych źródłach, gdyż to właśnie od nich zależy prawidłowe działanie maszyn, a co za tym idzie – ich wydajność i efektywność. Stawiając na oleje przekładniowe Fehchem masz pewność, że Twoje urządzenia będą działać na 100% i nie ulegną awarii, z uwagi na nieodpowiedni olej.


Masz pytania odnośnie produktów? Skontaktuj się z nami:

 


Nazwa Dokumentacja
FCH – Tantal CLP 68 – wysokiej jakości przemysłowe oleje przekładniowe, bezcynkowe, produkowane na bazie specjalnie dobranych rafinatów oleju mineralnego i optymalnie skoordynowanej, wysoce efektywnej kombinacji dodatków EP i inhibitorów.

Pobierz specyfikację FCH – Tantal CLP 68

Zobacz produkt w sklepie

FCH – Tantal CLP 150  – wysokiej jakości przemysłowe oleje przekładniowe, bezcynkowe, produkowane na bazie specjalnie dobranych rafinatów oleju mineralnego i optymalnie skoordynowanej, wysoce efektywnej kombinacji dodatków EP i inhibitorów.

Pobierz specyfikację FCH – Tantal CLP 150

Zobacz produkt w sklepie

FCH – Tantal CLP 220 – wysokiej jakości przemysłowe oleje przekładniowe, bezcynkowe, produkowane na bazie specjalnie dobranych rafinatów oleju mineralnego i optymalnie skoordynowanej, wysoce efektywnej kombinacji dodatków EP i inhibitorów.

Pobierz specyfikację FCH – Tantal CLP 220

Zobacz produkt w sklepie

FCH – Tantal CLP 320  – wysokiej jakości przemysłowe oleje przekładniowe, bezcynkowe, produkowane na bazie specjalnie dobranych rafinatów oleju mineralnego i optymalnie skoordynowanej, wysoce efektywnej kombinacji dodatków EP i inhibitorów.

Pobierz specyfikację FCH – Tantal CLP 320

Zobacz produkt w sklepie

FCH – Tantal CLP 680 – wysokiej jakości przemysłowe oleje przekładniowe, bezcynkowe, produkowane na bazie specjalnie dobranych rafinatów oleju mineralnego i optymalnie skoordynowanej, wysoce efektywnej kombinacji dodatków EP i inhibitorów.

Pobierz specyfikację FCH – Tantal CLP 680 

Zobacz produkt w sklepie

FCH – Tantal CLP-NT – wysokowydajne przemysłowe oleje przekładniowe do długoterminowego użytkowania.

Pobierz specyfikację FCH – Tantal CLP – NT

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SYNTH A LO – syntetyczny olej łożyskowy PAO

Pobierz specyfikację FCH – SYNTH A LO 

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SYNTH A 32 – wysokiej jakości przemysłowy olej przekładniowy, w 100% syntetyczny na bazie PAO. Przeznaczony dla przekładni przemysłowych, łożysk, prowadnic i łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SYNTH A 32 

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SYNTH A 46 – wysokiej jakości przemysłowy olej przekładniowy, w 100% syntetyczny na bazie PAO. Przeznaczony dla przekładni przemysłowych, łożysk, prowadnic i łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SYNTH A 46 

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SYNTH A 68 – wysokiej jakości przemysłowy olej przekładniowy, w 100% syntetyczny na bazie PAO. Przeznaczony dla przekładni przemysłowych, łożysk, prowadnic i łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SYNTH A 68

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SYNTH A 100 – wysokiej jakości przemysłowy olej przekładniowy, w 100% syntetyczny na bazie PAO. Przeznaczony dla przekładni przemysłowych, łożysk, prowadnic i łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SYNTH A 100 

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SYNTH A 150 – wysokiej jakości przemysłowy olej przekładniowy, w 100% syntetyczny na bazie PAO. Przeznaczony dla przekładni przemysłowych, łożysk, prowadnic i łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SYNTH A 150 

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SYNTH A 220 – wysokiej jakości przemysłowy olej przekładniowy, w 100% syntetyczny na bazie PAO. Przeznaczony dla przekładni przemysłowych, łożysk, prowadnic i łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SYNTH A 220 

Zobacz produkt w sklepie 

FCH – SYNTH A 320 – wysokiej jakości przemysłowy olej przekładniowy, w 100% syntetyczny na bazie PAO. Przeznaczony dla przekładni przemysłowych, łożysk, prowadnic i łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SYNTH A 320

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SYNTH PG 100 – Wysokiej jakości przemysłowy olej przekładniowy, syntetyczny na bazie poliglikoli. Przeznaczony dla przekładni przemysłowych, systemów obiegowych i układów hydraulicznych pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SYNTH PG 100

Zobacz produkt w sklepie 

FCH – SYNTH PG 150 – Wysokiej jakości przemysłowy olej przekładniowy, syntetyczny na bazie poliglikoli. Przeznaczony dla przekładni przemysłowych, systemów obiegowych i układów hydraulicznych pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SYNTH PG 150

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SYNTH PG 220 – Wysokiej jakości przemysłowy olej przekładniowy, syntetyczny na bazie poliglikoli. Przeznaczony dla przekładni przemysłowych, systemów obiegowych i układów hydraulicznych pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SYNTH PG 220 

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SYNTH PG 320 – Wysokiej jakości przemysłowy olej przekładniowy, syntetyczny na bazie poliglikoli. Przeznaczony dla przekładni przemysłowych, systemów obiegowych i układów hydraulicznych pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SYNTH PG 320 

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SYNTH PG 460 – Wysokiej jakości przemysłowy olej przekładniowy, syntetyczny na bazie poliglikoli. Przeznaczony dla przekładni przemysłowych, systemów obiegowych i układów hydraulicznych pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SYNTH PG 460

Zobacz produkt w sklepie

FCH – Tantal ME 15 EP – nisko lepkościowy, wielofunkcyjny olej przemysłowy przeznaczony do smarowania przekładni i łożysk pracujących z dużymi prędkościami i mocno obciążonych.

Pobierz specyfikację FCH – Tantal ME 15 EP 

Zobacz produkt w sklepie