Chemia przemysłowa od Fehchem - współpraca B2B

Jak wszyscy dobrze wiemy chemia otacza nas wszystkich, praktycznie na każdym kroku. Jednym z jej rodzajów jest tzw. chemia przemysłowa. Głównym produktem tego typu są środki czystości. Dotyczy to wszystkich preparatów, od zwykłych płynów do mycia, aż do środków dezynfekujących. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, Fehchem tworzy skuteczne preparaty, które sprawdzą się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Już teraz sprawdź asortyment Fehchem, którym dostępne są alkaiczne środki czystości, preparaty i substancje alkaiczne, preparaty o neutralnym pH, chemia przemysłowa o kwaśnym pH i chemia przemysłowa o alkaicznym pH, a także preparaty zawierające rozpuszczalniki chemię przemysłową czy preparaty specjalne chemii przemysłowej.

null

Preparaty o alkalicznym pH

null

preparaty o neutralnym pH

null

preparaty o kwaśnym pH

null

Preparaty zawierające rozpuszczalniki

null

Preparaty specjalne

Niezastąpiona chemia przemysłowa o neutralnym, kwaśnym i alkalicznym pH

Pierwszym rodzajem chemii przemysłowej dostępnej w ofercie Fehchempreparaty o alkalicznym pH. Współczynnik pH określa właściwości chemiczne substancji, w tym przypadku mają one od 14 do 7 pH co czyni je substancjami zasadowymi, czyli inaczej alkalicznymi. Przykładem może być nasz deemulgujący koncentrat czyszczący – ECO CLEAN 2000, który jest bezpieczny dla środowiska i biodegradowalny. Jest idealnym środkiem do intensywnego odtłuszczania oraz czyszczenia, dzięki niemu wyczyścisz każdy stół roboczy, maszynę, urządzenie, formę, metal, tworzywa sztuczne, kafle oraz posadzki warsztatowe z ciężkich do wyczyszczenia substancji, np. olejów lub smarów. Innym przykładem zasadowego środku czystości jest koncentrat czyszczący do myjek do 90°C – 90ECO CLEAN 202, stworzony do czyszczenia mobilnych szorowarek czy myjek warsztatowych.

Następnym rodzajem produktów są preparaty o neutralnym pH, czyli substancje o pH równym 7. Znajdziesz u nas wykrywacz przecieków w płynie – LEAK DETECTOR Liquid do -15°C. Służy on do wykrywania nieszczelności nawet w niskiej temperaturze. Wystarczy spryskać nim nieszczelne miejsce, a następnie pojawi się w tym miejscu sztywna piana. Jest on najlepszym wyborem do sprawdzania kanalizacji, rurociągów, obszarów grzewczych, kotłów, opon, armatur, hamulców pneumatycznych nadciśnieniowych oraz zaworów.

W naszej ofercie znajdziesz również preparaty o kwaśnym pH, czyli substancje, których współczynnik pH wynosi od 7 do 0 i określane są kwasowymi. Należy do nich nasz środek usuwający kamień – KALCIT. Jest to silny preparat rozpuszczający o właściwościach przeciwkorozyjnych, idealny do usuwania kamienia kotłowego pochodzenia wapiennego, węglanowego i krzemianowego. Jeśli chcesz zlikwidować kamień z wodnych obiegów zamkniętych, instalacji chłodniczych i grzewczych, wymiennikach ciepła czy ciągach wodno-kanalizacyjnych, to ten środek sprawdzi się u Ciebie idealnie.

 

Chemia przemysłowa rozpuszczalniki i środki specjalne

 

Na Fehchem.pl znajdziesz także preparaty zawierające rozpuszczalniki. Należy do nich wiele produktów o właściwościach odtłuszczających, takich jak chociażby zmywacz odtłuszczacz – Brake Cleaner Extra – do wszelkich elementów metalowych. Doskonałym preparatem jest bezpieczny odtłuszczacz – SAFETY DEGREASER, który służy do silnego odtłuszczania i czyszczenia przedmiotów metalowych, ceramicznych, tworzyw sztucznych oraz gumy. Pomoże ci on w usunięciu najgorszych zabrudzeń, np. tłuszczy, olejów i smarów, a dodatkowo jest w pełni bezpieczny. Oprócz środków odtłuszczających znajdziesz u nas również odrdzewiacz z MoS2 – Rostlöser MoS2 oraz środek do usuwania etykiet – ETIKETTENLOSER.

Ostatnim typem naszej chemii przemysłowejpreparaty specjalne. Chcesz szybko odmrozić szyby bez uciążliwego skrobania? Wybierz odmrażacz do wszystkich powierzchniDEFROSTER. Potrzebujesz środka, dzięki któremu pozbędziesz się śniegu lub lodu z Twoich urządzeń? Sprawdź ICE KILLER Granulat! Jeśli chcesz wyczyścić swój komputer, kuchnię, samochód lub przedmioty w ogrodzie, wypróbuj koncentrat czyszczący – 1001 „One for All”. Znajdziesz również specjalny konwerter rdzy odrdzewiacz – Rust Killer oraz olej wielofunkcyjny rozpuszczający – MULTI 40.

Postaw na chemie przemysłową od Fehchem dla B2B

Chemia przemysłowa Fehchem to całkowicie bezpieczne i bardzo skuteczne preparaty do czyszczenia różnych powierzchni. Wybór jest ogromny, a jakość tych produktów jest niepodważalna. Dzięki naszej chemii przemysłowej nie będziesz już miał trudności czyszczeniem, a twoja praca stanie się prostsza. Wypróbuj nasze wyjątkowe preparaty i kup chemię przemysłową Fehchem już dziś!

Masz pytania odnośnie produktów? Skontaktuj się z nami: