Skuteczne aerozole od Fehchem - współpraca B2B

Czy zmęczyło już cię własnoręczne smarowanie różnego rodzaju powierzchni, elementów? Nic w tym dziwnego. Jest to czasochłonne zajęcie i na dłuższą metę bardzo wyczerpujące. Wiesz, że tego żmudnego zajęcia możesz uniknąć? Z pomocą przychodzą Ci nasze preparaty w aerozolu. Korzystanie ze sprayu jest znacznie wygodniejsze oraz dzięki dokładnemu dozowaniu nie istnieje ryzyko rozlania. Dodatkowo dzięki hermetycznemu pojemnikowi nie zanieczyścisz swojego preparatu, a on sam starczy Ci na dłużej. Posiadamy w swoim asortymencie duży wachlarz wyjątkowych preparatów w aerozolu, które ułatwią Ci Twoją pracę. Już teraz sprawdź doskonałe aerozole antykorozyjne i odtłuszczające, oleje w sprayu do lin, pasów, suche smary, powłoki ochronne w sprayu, środki czyszczące w sprayu czy również preparaty do form i antyadhezyjne w sprayu oraz aerozole do obróbki metali, a także smary i pasty w aerozolu!

null

Odtłuszczacze, penetranty, odrdzewiacze

null

Oleje do łańcuchów, lin, pasów oraz preparaty wielofunkcyjne

null

Suche smary, powłoki ochronne, lakiery, podkłady, markery

null

Usuwanie powłok, mycie i czyszczenie

null

Smary i pasty w aerozolu

null

preparaty do form, antyadhezja i ochrona przed korozją

null

Aerozole do obróbki metali, spawanie, wykrywanie wad materiałowych

Wyjątkowe odtłuszczacze, odrdzewiacze i oleje w aerozolu

W naszej bogatej ofercie znajdziesz mnóstwo świetnych produktów w formie aerozolu. Jednym z nich są odtłuszczacze, które efektywnie wyczyszczą oraz odtłuszczą każdą powierzchnię. Znajdziesz u nas odtłuszczacze jako skuteczne środki czyszczące, np. Eco Clean Spray, silne odrdzewiacze, np. Rostlöser Extra, zmywacz z acetonem Brake Cleaner Extra Spray oraz odtłuszczacz do poluzowywania różnych zardzewiałych rzeczy Multi Spray 40. Innymi preparatami w sprayu są oleje do łańcuchów, lin i pasów, które zastosowanie mają między innymi w przemyśle spożywczym, np. SEK A 460 FG. Znajdziesz również oleje, które są niezbędne do łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach oraz pod wodą. Sprawdź wysokotemperaturowy olej łańcuchowy w sprayu – KETTEN Spray oraz wodoodporny olej łańcuchowy – SEK 1000 Spray.

Smary, suche smary, powłoki ochronne w sprayu i nie tylko

Kolejnymi produktami są suche smary oraz powłoki ochronne w aerozolu. Suche smary utworzą szybkoschnącą powłokę, która zmniejsza tarcie oraz zużycie tego co nimi posmarujesz, przykładem może być Suchy smar borowo-nitrydowy w sprayu – SS ABN. Jeśli chodzi o powłoki ochronne, to znajdziesz u nas powłokę ze stali nierdzewnej STEEL Spray, lakier elektroizolacyjny – Isolierlack Spray, fluorescencyjne markery do znakowania oraz wyjątkowy konwertor rdzy – Rust Killer Spray. Smary są specjalnością Fehchem, więc znajdziesz u nas również taki w aerozolu – CASK Spray – Heavy Duty Grease Spray. Obok smarów możesz sięgnąć też po pasty wysokotemperaturowe. Pasta ceramiczna Anti-Seize CER Spray jest idealna do zabezpieczania i smarowania między innymi połączeń śrubowych pracujących w wysokiej temperaturze, a pasta przeciwzatarciowa Anti-Seize ALU Spray zmniejszy tarcie różnych metali.

Środki czystości w aerozolu, spray antyadhezyjny, aerozole do spawania i nie tylko

Jeśli szukasz czegoś do mycia, czyszczenia i usuwania powłok to świetnym wyborem będą nasze pianki czyszczące, np. Foam Cleaner Citra Spray. Oprócz tego mamy też sprężone powietrze – AIR Spray, spray do usuwania uszczelnień i kleju – Stripper Spray oraz wypierający wilgoć – 99 Spray. W asortymencie Fehchem znajdziesz również preparaty do form oraz inne środki, które wyróżniają się antyadhezją. Jako przykład można tutaj wymienić bezsilikonowy środek do formFormen Trenn Spray, wyróżniający się dobrym i stabilnym działaniem oddzielającym. Innym środkiem antyadhezyjnym jest dyspersja wosku z ochroną przeciwkorozyjnąSiegelwachs Spray czy środek antykorozyjny Anti-Cor G Spray. Ostatnim typem aerozoli od Fehchemu są aerozole do obróbki metali oraz spawania. W tej kolumnie wyróżniają się profesjonalne chłodziwa w sprayu, np. SUPER CUT Spray. Znajdziesz tutaj również znakomity spray antyodpryskowy do spawania – WELDING PROTECTION F66 Spray, wykrywacz nieszczelności w sprayu – LEAK DETECTOR SPRAY oraz piankę do skrawania – Spezialschaum Schneidol Spray.

Doskonałe aerozole od Fehchem dla B2B

Z profesjonalnymi preparatami w aerozolu marki Fehchem, poradzisz sobie z Twoją pracą w oka mgnieniu. Te niezawodne niemieckie aerozole cechują się dobrą ceną oraz wysoką skutecznością działania. Nie bez powodu powstało powiedzenie o niemieckiej technice i precyzji. Chcesz się przekonać? Sprawdź już dziś nasze preparaty w aerozolu Fehchem!

Masz pytania odnośnie produktów? Skontaktuj się z nami: