Skuteczne aerozole od Fehchem - współpraca B2B

Czy zmęczyło już cię własnoręczne smarowanie różnego rodzaju powierzchni, elementów? Nic w tym dziwnego. Jest to czasochłonne zajęcie i na dłuższą metę bardzo wyczerpujące. Wiesz, że tego żmudnego zajęcia możesz uniknąć? Z pomocą przychodzą Ci nasze preparaty w aerozolu. Korzystanie ze sprayu jest znacznie wygodniejsze oraz dzięki dokładnemu dozowaniu nie istnieje ryzyko rozlania. Dodatkowo dzięki hermetycznemu pojemnikowi nie zanieczyścisz swojego preparatu, a on sam starczy Ci na dłużej. Posiadamy w swoim asortymencie duży wachlarz wyjątkowych preparatów w aerozolu, które ułatwią Ci Twoją pracę. Już teraz sprawdź doskonałe aerozole antykorozyjne, odtłuszczające, oleje w sprayu do lin, suche smary w sprayu, środki czyszczące w sprayu czy również preparaty antyadhezja w sprayu oraz aerozole do obróbki metali!

null

Odtłuszczacze, penetranty, odrdzewiacze

null

Oleje do łańcuchów, lin, pasów oraz preparaty wielofunkcyjne

null

Suche smary, powłoki ochronne, lakiery, podkłady, markery

null

Usuwanie powłok, mycie i czyszczenie

null

Smary i pasty w aerozolu

null

preparaty do form, antyadhezja i ochrona przed korozją

null

Aerozole do obróbki metali, spawanie, wykrywanie wad materiałowych

Wyjątkowe aerozole w różnej formie

W naszej bogatej ofercie znajdziesz mnóstwo świetnych produktów w formie aerozolu. Jednym z nich są odtłuszczacze, które efektywnie wyczyszczą oraz odtłuszczą każdą powierzchnię. Znajdziesz u nas odtłuszczacze jako skuteczne środki czyszczące, np. Eco Clean Spray, silne odrdzewiacze, np. Rostlöser Extra, zmywacz z acetonem Brake Cleaner Extra Spray oraz odtłuszczacz do poluzowywania różnych zardzewiałych rzeczy Multi Spray 40.

Innymi preparatami w sprayu są oleje do łańcuchów, lin i pasów, które zastosowanie mają między innymi w przemyśle spożywczym, np. SEK A 460 FG. Znajdziesz również oleje, które są niezbędne do łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach oraz pod wodą. Sprawdź wysokotemperaturowy olej łańcuchowy w sprayu – KETTEN Spray oraz wodoodporny olej łańcuchowy – SEK 1000 Spray.

Kolejnymi produktami są suche smary oraz powłoki ochronne w aerozolu. Suche smary utworzą szybkoschnącą powłokę, która zmniejsza tarcie oraz zużycie tego co nimi posmarujesz, przykładem może być Suchy smar borowo-nitrydowy w sprayu – SS ABN. Jeśli chodzi o powłoki ochronne, to znajdziesz u nas powłokę ze stali nierdzewnej STEEL Spray, lakier elektroizolacyjny – Isolierlack Spray, fluorescencyjne markery do znakowania oraz wyjątkowy konwertor rdzy – Rust Killer Spray.

Jeśli szukasz czegoś do mycia, czyszczenia i usuwania powłok to świetnym wyborem będą nasze pianki czyszczące, np. Foam Cleaner Citra Spray. Oprócz tego mamy też sprężone powietrze – AIR Spray, spray do usuwania uszczelnień i kleju – Stripper Spray oraz wypierający wilgoć – 99 Spray.

Smary są specjalnością Fehchem, więc znajdziesz u nas również taki w aerozolu – CASK Spray – Heavy Duty Grease Spray. Obok smarów możesz sięgnąć też po pasty wysokotemperaturowe. Pasta ceramiczna Anti-Seize CER Spray jest idealna do zabezpieczania i smarowania między innymi połączeń śrubowych pracujących w wysokiej temperaturze, a pasta przeciwzatarciowa Anti-Seize ALU Spray zmniejszy tarcie różnych metali.

W asortymencie Fehchem znajdziesz również preparaty do form oraz inne środki, które wyróżniają się antyadhezją. Jako przykład można tutaj wymienić bezsilikonowy środek do form – Formen Trenn Spray, wyróżniający się dobrym i stabilnym działaniem oddzielającym. Innym środkiem antyadhezyjnym jest dyspersja wosku z ochroną przeciwkorozyjną – Siegelwachs Spray czy środek antykorozyjny Anti-Cor G Spray.

Ostatnim typem aerozoli od Fehchemuaerozole do obróbki metali oraz spawania. W tej kolumnie wyróżniają się profesjonalne chłodziwa w sprayu, np. SUPER CUT Spray. Znajdziesz tutaj również znakomity spray antyodpryskowy do spawania – WELDING PROTECTION F66 Spray, wykrywacz nieszczelności w sprayu – LEAK DETECTOR SPRAY oraz piankę do skrawania – Spezialschaum Schneidol Spray.

Doskonałe aerozole od Fehchem dla B2B

Z profesjonalnymi preparatami w aerozolu marki Fehchem, poradzisz sobie z twoją pracą w oka mgnieniu. Te niezawodne tworzone niemieckie produkty cechują się dobrą ceną oraz wysoką skutecznością działania. Nie bez powodu powstało powiedzenie o niemieckiej technice i precyzji. Chcesz się przekonać? Sprawdź już dziś nasze preparaty w aerozolu!

Masz pytania odnośnie produktów? Skontaktuj się z nami: