Chłodziwa Fehchem nie mieszalne z wodą

W ofercie sklepu Fehchem posiadamy specjalistyczne chłodziwa nie mieszalne z wodą, od razu gotowe do użytku. Odpowiednie chłodziwa są bardzo ważne podczas obrabiania metali, a zwłaszcza tych bardzo twardych i trudnych do obróbki. Chłodziwa nie mieszalne z wodą Fehchem to specjalistyczne preparaty o wysokim poziomie jakości przeznaczone do zadań specjalnych. Na naszej stronie znajdziesz chłodziwo do obróbki aluminium, które przeznaczone jest do obróbki aluminium i stopów aluminium. Jest ono odporne na ścieranie i zapewnia wysoką ochronę narzędzi roboczych.


Niezawodne chłodziwa nie mieszalne z wodą

Chłodziwa nie mieszalne z wodą Fehchem to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają najlepszych preparatów do obróbki metali. Nasze chłodziwa są również odporne na korozję i zapewniają doskonałą ochronę przed nadmiernym zużyciem narzędzi roboczych. Dzięki specjalnej formule nie mieszają się one z wodą, co pozwala na skuteczną obróbkę metali w różnych warunkach, bez ryzyka utraty właściwości chłodziwa. Wybierając nasze chłodziwa nie mieszalne z wodą, możesz mieć pewność, że Twoje narzędzia będą zawsze w doskonałym stanie i będą działać sprawnie przez długi czas. Sprawdź całą ofertę, którą przygotowaliśmy i złóż zamówienie!


Masz pytania odnośnie produktów? Skontaktuj się z nami:


Nazwa Dokumentacja
FCH – Penta-Cool Super – chłodziwo Heavy Duty gotowe do użytku, nie mieszalne z wodą, przeznaczone do średnich i trudnych procesów obróbczych wykonywanych na materiałach bardzo twardych i trudnych do obróbki. Pobierz specyfikację FCH – Penta-Cool Super

Zobacz produkt w sklepie

PENTA- COOL Super AL – chłodziwo do obróbki aluminium Pobierz specyfikację PENTA- COOL Super AL

Zobacz produkt w sklepie