Doskonałe oleje do lin i łańcuchów

Na naszej stronie posiadamy wiele olejów do lin i łańcuchów wysokiej jakości. Nasze oleje są w pełni syntetyczne i sprawdzą się do smarowania łańcuchów i lin w każdej sytuacji. W zależności od warunków, w jakich będziesz stosować oleje Fehchem wybierz oleje do smarowania w wysokich temperaturach, odporne na wodę i utlenianie lub do smarowania w mocno korozyjnych warunkach. Każdy środek smarny do łańcuchów i lin dostępny w naszym sklepie to pełna gwarancja zadowolenia i doskonałego działania. Nie zastanawiaj się dłużej i sięgnij po oleje Fehchem już teraz!


Masz pytania odnośnie produktów? Skontaktuj się z nami:

 


Nazwa Dokumentacja
FCH – SEK M 46, 68, 100, 150, 220, 320, 460, 1000

Pobierz specyfikację FCH – SEK M 46,68,100,150,220,320,460,1000

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SEK A 150 – wysokotemperaturowy, syntetyczny na bazie PAO olej do smarowania łańcuchów

Pobierz specyfikację FCH – SEK A 150

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SEK ECSA 260 – wysokojakościowy olej oparty na specjalnie opracowanej mieszance stabilnych estrów syntetycznych bardzo odpornych na wysokie temperatury oraz syntetycznych polialfaolein. Dodatkowo zawiera pakiet specjalnych dodatków przeciwutleniających, przeciwwodnych, przeciwzużyciowych oraz dodatków EP.

Pobierz specyfikację FCH- SEK ECSA 260

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SEK EP 46 L – oparty na 100% syntetycznych estrach poliolowych, bardzo wysokiej jakości środek smarny przeznaczony do smarowania łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SEK EP 46 L

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SEK EP 68 L – oparty na 100% syntetycznych estrach poliolowych, bardzo wysokiej jakości środek smarny przeznaczony do smarowania łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SEK EP 68 L

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SEK EP 100 L – oparty na 100% syntetycznych estrach poliolowych, bardzo wysokiej jakości środek smarny przeznaczony do smarowania łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SEK EP 100L

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SEK EP 150 L – oparty na 100% syntetycznych estrach poliolowych, bardzo wysokiej jakości środek smarny przeznaczony do smarowania łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SEK EP 150L 

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SEK EP 220 L – oparty na 100% syntetycznych estrach poliolowych, bardzo wysokiej jakości środek smarny przeznaczony do smarowania łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SEK EP 220 L

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SEK EP 260 L – oparty na 100% syntetycznych estrach poliolowych, bardzo wysokiej jakości środek smarny przeznaczony do smarowania łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SEK EP 260 L

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SEK EPP 320 L – oparty na 100% syntetycznych estrach poliolowych, bardzo wysokiej jakości środek smarny przeznaczony do smarowania łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SEK EPP 320L

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SEK ET 100 P – wysokotemperaturowy syntetyczny środek smarny do łańcuchów

Pobierz specyfikację FCH – SEK ET 100 P

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SEK ET 680 P – wysokotemperaturowy syntetyczny środek smarny do łańcuchów

Pobierz specyfikację FCH – SEK ET 680 P

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SEK ET 1500 P – wysokotemperaturowy syntetyczny środek smarny do łańcuchów

Pobierz specyfikację FCH – SEK ET 1500 P 

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SEK G 100 P – syntetyczny na bazie poliglikoli , wysokiej jakości środek smarny przeznaczony do smarowania łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SEK G 100P 

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SEK G 150 P – syntetyczny na bazie poliglikoli , wysokiej jakości środek smarny przeznaczony do smarowania łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SEK G 150 P

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SEK G 220 P – syntetyczny na bazie poliglikoli , wysokiej jakości środek smarny przeznaczony do smarowania łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach.

Pobierz specyfikację FCH – SEK G 220 P

Zobacz produkt w sklepie

FCH – SEK PLX MoS2 – bardzo dobrze przylegający olej do ekstremalnie obciążonych łańcuchów wolnobieżnych oraz lin. Dzięki doskonałej odporności na wodę i utlenianie idealnie nadaje się do pracy nawet w agresywnych mocno korozyjnych warunkach.

Pobierz specyfikację FCH – SEK PLX MoS2

Zobacz produkt w sklepie