Niezawodne chłodziwa Fehchem - współpraca B2B

Chłodziwa, nazywane też płynami chłodzącymi, to substancje, które stosowane są podczas obróbki i formowania metali. Chronią one więc przed wzrostem temperatury oraz zapewniają optymalne warunki dla metalu. Ich drugą funkcją jest smarowanie, dzięki czemu zmniejsza się tarcie podczas obróbki metalu. Zainteresowany? Więc czym prędzej zapoznaj się z ofertą Fehchem! Znajdziesz w niej m.in. chłodziwa do obróbki metalu, wiercenia w metalu czy również chłodziwa mieszalne z wodą i chłodziwa niemieszalne z wodą. Nie czekaj i sprawdź wszystkie chłodziwa od Fehchem już teraz!

null

Mieszalne z wodą

null

Nie mieszalne z wodą

Doskonałe środki chłodnicze mieszalne i niemieszalne z wodą

W naszym asortymencie znajdziesz dwa rodzaje chłodziw, mieszalne z wodą oraz niemieszalne z wodą. Do płynów chłodzących mieszalnych z wodą można zaliczyć chłodziwo do obróbki – PENTA-COOL CS. Ten niezwykły preparat nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, zapewnia ochronę przed rdzą oraz jest biodegradowalny. Jest najlepszym wyborem podczas wiercenia, cięcia, frezowania oraz szlifowania stali i metali niezależnych. Jeśli potrzebujesz chłodziwa do procesów obróbczych mosiądzu i miedzi, to wybierz chłodziwo mineralne do obróbki metali – PENTA-COOL C73, które jest biostabilne oraz radzi sobie w wysokich ciśnieniach dodatkowo się nie pieniąc.

Drugim rodzajem są płyny chłodzące niemieszalne z wodą. Preparat do obróbki aluminium – PENTA-COOL Super AL tworzy film olejowy, który jest odporny na ścieranie, dzięki czemu twoje narzędzia robocze pozostaną w świetnym stanie. Oprócz aluminium, świetnie sprawdzi się przy obróbce brązu i stopów obu metali. Dodatkowo jest bardzo wydajny i zapewnia niewielkie parowanie przy użyciu. Sprawdź chłodziwa niemieszalne z wodą od Fehchem już dziś!

Postaw na płyny chłodzące Fehchem dla B2B

Postaw na najwyższej jakości środki chłodnicze, które pomogą Ci przy obróbce metali. Nasze produkty cechuje bezpieczeństwo oraz skuteczność działania, więc nie musisz się martwić niepożądanymi skutkami. Wybierz profesjonalne chłodziwa, które doskonale sprawdzą się w nawet najcięższych warunkach. Sprawdź nasze płyny chłodzące dla B2B już dziś!

Masz pytania odnośnie produktów? Skontaktuj się z nami: