Skuteczne oleje przemysłowe Fehchem - współpraca B2B

Z pewnością chciałbyś, aby twoja maszyna była jak najbardziej wydajna i działała bez zarzutów przez wiele długich lat. Aby tak się stało należy o nią należycie dbać. Swoistym “pokarmem” dla urządzeń są oleje przemysłowe Fehchem, które stworzone zostały z myślą o wszelkich maszynach, niezależnie od ich stopnia zaawansowania technicznego. Dzięki swoim właściwościom chronią urządzenie przed tarciem, korozją, odprowadzą ciepło oraz zabezpieczą je przed wodą czy zanieczyszczeniami.

null

Oleje przekładniowe

null

Oleje hydrauliczne

null

Oleje do prowadnic, oleje wrzecionowe

null

Oleje do lin i łańcuchów

null

Oleje sprężarkowe, do pomp próżniowych, pneumatyka

null

Oleje grzewcze

null

Środki antykorozyjne

null

Oleje do form

Oleje przemysłowe, które cię nie zawiodą

W bogatej ofercie Fehchemu znajdziesz wyprodukowane w Niemczech oleje przemysłowe, które z pewnością uchronią twój pojazd lub urządzenie przed niepożądanymi problemami. Jeśli szukasz produkty do przekładni, to przypadną ci do gustu nasze oleje przekładniowe. Przykładem może być olej przekładniowy przemysłowy – Tantal CLP 220, który jest świetnym wyborem do wszystkich rodzajów zamkniętych przemysłowych przekładni zębatych, które smaruje się zanurzeniowo lub obiegowo, jak i ślizgowych i tocznych łożysk, przegubów, prowadnic oraz systemów obiegowych i hydraulicznych. Warto również sprawdzić syntetyczny olej przekładniowy przemysłowy – SYNTH PG 220, świetnie sprawdzający się w wysokich temperaturach.

Innym rodzajem olejów są oleje grzewcze, które spełniają funkcję nośnika ciepła. Wyróżnia się tutaj syntetyczny olej grzewczy – Heat Transfer CEL 32 AB, który nie tylko ma wysoki zakres temperatury wrzenia, ale również niską prężność pary w systemach wymiany ciepła. Jest idealnym wyborem do kontroli termicznej wytłaczarek, do ogrzewania przewodowego oraz dla systemów wymiany ciepła czy barek i rolek kalandra.

Następnym typem olejów są oleje do form, o właściwościach adhezyjnych. Jeśli potrzebujesz preparatu, który znakomicie przylega do powierzchni i może być używany jako suchy smar, to środek antyadhezyjny – FSG 30 jest dla ciebie. Zapobiega on przywieraniu, jest nieszkodliwy oraz zapewnia słaby zapach i niskie dymienie. Jest to świetny środek do kucia metali niezależnych.

Do naszych olejów przemysłowych zaliczane są również oleje hydrauliczne. Można z nich wyróżnić olej hydrauliczny o wysokiej lepkości – Hydraulic oil HVI 46. Ten wyjątkowy preparat oparty jest na bazie najwyższej jakości wysokorafinowanych olejów mineralnych. Zapewni ci znakomite właściwości lepkościowe oraz temperaturowe oraz cechuje go między innymi bardzo dobre separowanie wody i odprowadzanie powietrza.

Jeśli potrzebujesz oleju do sprężarki, pompy próżniowej czy pneumatyki, to mistrzowsko sprawdzi się olej do układów pneumatycznych – Pneumat D 22. Charakteryzuje się on właściwościami przeciwzużyciowymi, utleniającymi oraz antykorozyjnymi. Pomoże on twoim narzędziom i układom pneumatycznym zachować czysty stan i uchronić je przed zniszczeniem. Innym środkiem jest syntetyczny olej do pomp próżniowych – AMADA E 100, który przeznaczony jest do długoterminowej pracy w wysokich temperaturach. Sprawdzi się świetnie przy pompach próżniowych, mechanicznych i dyfuzyjnych.

W naszym asortymencie znajdziesz także nasze środki antykorozyjne. Jest nim olej mineralny antykorozyjny – ANTI-CORROSION M 46, który nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, takich jak silikony czy woski. Jeśli chcesz, aby twoje narzędzia, części maszyn i urządzeń, formy i silniki nie borykały się z problemami z rdzą, to ten olej będzie w sam raz dla ciebie.

Wybierz sprawdzone oleje dla przemysłu od Fehchem B2B

Fehchem tworzy wyłącznie najwyższej jakości oleje przemysłowe, które sprawdzą się w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Chcesz, aby wszystkie twoje urządzenia działały sprawnie? Dbasz o ich stan i czystość? Koniecznie sprawdź nasze oleje przemysłowe B2B, a na pewno nie będziesz zawiedziony!

Masz pytania odnośnie produktów? Skontaktuj się z nami: