Najlepsze preparaty dla automotive od Fehchem - współpraca B2B

Chciałbyś zadbać o swój samochód, jednocześnie nie narażając się na słabej jakości środki, które mogłyby uszkodzić Twoje auto? Fehchem Ci w tym pomoże! Nasze wyjątkowe preparaty automotive sprawią, że samochód i jego podzespoły funkcjonować będą jak nigdy, zmniejszając przy tym ryzyko niepotrzebnych usterek. Nasze produkty dla branży automotive są całkowicie bezpieczne i sprawdzone. Nie musisz się więc bać, że kupujesz kota w worku. Sprawdź nasz pełen asortyment, w tym oleje silnikowe Automotive, oleje przekładniowe i wielofunkcyjne Automotive, oleje Automotive do przekładni czy różnego rodzaju moto dodatki i akcesoria Automotive!

null

Oleje Silnikowe

null

Oleje przekładniowe i wielofunkcyjne

null

Oleje do przekładni automatycznych

null

Płyny robocze (eksploatacyjne)

null

Moto dodatki

Bezpieczne i skuteczne produkty dla branży automotive

Tylko u nas znajdziesz świetnej jakości preparaty Automotive w dobrej cenie! Potrzebujesz silnej ochrony antykorozyjnej oraz nie chcesz martwić się szybkim zużyciem części? Wypróbuj nasze oleje przekładniowe i wielofunkcyjne Automotive. Olej przekładniowo-hydraulicznyUTTO 10W 30 zapewni ochronę przed rdzą, obniży głośność pracy urządzeń oraz ochroni przekładnie przed zużyciem. Jeśli jednak szukasz wielofunkcyjnego oleju Automotive, który poprawi pracę urządzeń, ochroni przed korozją oraz sprawi, że silnik Twojego samochodu będzie czysty, to wybierz syntetyczny olej przemysłowySTOU 10W 40 SYNTH.

Posiadamy również olej do przekładni automatycznych ATF III D, który posiada właściwości przeciwkorozyjne oraz jest odporny na wysokie obciążenia i zużycie. Dodatkowo jest kompatybilny z uszczelnieniami oraz ma właściwości antypienne. Jest to najlepszy olej do przekładni automatycznych w samochodach osobowych, ciężarówkach, autobusach, wózkach widłowych oraz innych pojazdach, które mają tego typu przekładnię.

 

Oleje silnikowe i akcesoria samochodowe Automotive

 

Znajdziesz u nas również segment z moto dodatkami. Są to aerozole sprawdzające się w wielu sytuacjach w życiu kierowcy. Chcesz wykryć usterkę w elektronice samochodu? Wybierz zamrażacz w sprayuKalte Spray, który pozwoli Ci znaleźć ewentualną awarię. Posiadamy też przydatny preparat odmrażający do auta, czyli odmrażacz w sprayuDefroster Quick Spray, który błyskawicznie odmrozi różne powierzchnie, dzięki czemu nie będziesz musiał się męczyć z robieniem tego ręcznie. Znajdziesz u nas również antypoślizgowy spray do pasów napędowychBelt Dressing Spray oraz spray do konserwacji biegunów akumulatora Batteriepolschutz Spray.

Ostatnimi naszymi preparatami z branży automotive są wysokiej jakości oleje silnikowe. Olej mineralny SHPD – Turbo HD7 SAE 15W-40 to idealny wybór do silników samochodów ciężarowych oraz pojazdów w przemyśle budowlanym, rolnictwie i leśnictwie. Jeśli Twój pojazd posiada silnik benzynowy czy wysokoprężny najnowszej konstrukcji, to przyda Ci się olej silnikowy ACEA A3, B3, B4 – Synth 5W40. W naszej ofercie znajdziesz również syntetyczny olej silnikowy – Synthetic Longlife III 5W 30 oraz półsyntetyczny olej silnikowy – SHPD 10W40 – ACEA: E7, E5, E3, B3, B4, A3.

Wybierz doskonałe preparaty dla automotive od Fehchem B2B

W asortymencie Fehchemu znajdziesz szeroki wachlarz produktów stworzonych po to, abyś mógł się cieszyć swoim pojazdem jak najdłużej. Zadbaj o żywotność swoich części i wybierz gwarantowaną jakość. Przekonaj się sam – postaw na produkty dla Automotive Fehchem już dziś!

Masz pytania odnośnie produktów? Skontaktuj się z nami: