Firma Fehchem

Nasza firma powstała w 1995r. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się doradztwem technicznym w zakresie specjalistycznych środków smarnych i profesjonalnej chemii przemysłowej w oparciu o wysokiej jakości środki amerykańskie.

Na podstawie zdobytej wiedzy i doświadczenia pojęliśmy owocną współpracę z laboratoriami i zakładami produkcyjnymi w Niemczech.

Od 2002r współpracujemy ze specjalistycznymi laboratoriami w Niemczech i współtworzymy receptury wysokiej jakości produktów, które produkowane są dla nas w dwóch niezależnych grupach asortymentowych

  • Specjalistyczne środki smarne pod nazwą FEHCHEM
  • Profesjonalna, wysokiej jakości  chemia przemysłowa i gospodarcza pod nazwą FEHCHEM
Filozofią naszej firmy jest rozwiązywanie problemów i zaspokajanie potrzeb i oczekiwań naszych klientów przy użyciu produktów najwyższej jakości.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy poważnych i odpowiedzialnych partnerów (dystrybutorzy, sprzedawcy hurtowi, partnerzy handlowi, duże zakłady produkcyjne), którzy w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie zajmą się dystrybucją na swoim terenie wysokiej klasy środków smarnych oraz chemii przemysłowej i gospodarczej w 100% produkowanych w Niemczech.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, prosimy wyślij do nas e-mail z krótkim opisem swojej firmy na adres : info@fehchem.com

Serdecznie zapraszam do współpracy!